38 сесія - політика та знов політика...

 Голова фракції «Батьківщина» наголосив про своє бачення ситуації їз заступниками міського голови, виконкомом і секретарем міськради, мовляв він не підтримує прийнятих рішень. Також пан Беркут заявив, що фракція виключає із своїх рядів депутата Коробчука, який голосував за ці рішення. С. Беркут також назвав пана Коробчука зрадником інтересів громади.

Володимир Бабенко, один із ініціаторів звільнення виконкому та заступників міського голови, в свою чергу попросив депутатів не займатися політикою, а розглядати бюджетні питання – хоча на нашу думку, зняття виконкому і заступників – чи це не чисто політичні ігри? Депутат ВРУ І. Сисоєнко виступала в оточенні фракції ПП «Самопоміч» - і назвала зрадником ще одного депутата БМР – Анатолія Гончара. Перед перервою, яку попросила «Батьківщина» депутату Коробчуку щось емоційно розповідав К. Бондарєв – голова Київської обласної організації ПП «Батьківщина», що активно підтримував Г. Дикого на виборах міського голови.

А тим часом на вулиці мерзли школярі із прапорами «Самопомічі»… Здається, що хтось підставляє депутатів цієї партії – адже такий «перфоманс» ну зовсім не грає їм на руку.

38 sesiya

 

Таку-ж думку під час перерви висловив депутат від «Свободи» Кошель. Після перерви депутати все-ж таки приступили до розгляду бюджетних питань. Джегур, Петрик, Вовкотруб, Бабенко, Гончар та Бігарі висловили свої пропозиції щодо бюджетних питань. 24 голосами депутати заблокували роботи, які мали бути виконані в рамках бюджету розвитку. Адже їм необхідно було їх довивчити.

 Геннадій Дикий відразу оголосив перерву та попросив зібратися голів фракцій. Після перерви, вочевидь голови фракцій домовились про щось, адже деякі рішення, раніше заблоковані були переголосовані. Але форму для дітей-спортсменів депутати виділити не змогли (чи не захотіли).