ПОВІДОМЛЕННЯ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ РОЗРАХУНКОМ ПЕНСІЇ

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, повідомив, що до кінця жовтня всі пенсіонери отримають повідомлення з індивідуальним розрахунком пенсії.

- Вже зараз наші пенсіонери почали отримувати індивідуальні повідомлення про новий розмір пенсій. В них зазначено, яка пенсія була до перерахунку, та якою стала після нього. Також вказуються коефіцієнти стажу й зарплати, — всі дані, з яких розрахована пенсія. Думаю, що до кінця місяця усі наші пенсіонери отримають такі повідомлення, — наголосив керівник Фонду.

Також Голова правління відзначив зростання кількості дзвінків до Контакт-центру Пенсійного фонду.  Працює він з 8:00 до 20:00.

- Якщо у вересні ми отримали близько тисячі дзвінків у день, то у жовтні це уже було до двох з половиною тисяч. Якщо і виникає невелика черга в Контакт-центрі то люди цей час чекають і все-одно отримують відповіді. Також працюють «гарячі лінії» у всіх наших обласних управліннях Фонду, — сказав Олексій Зарудний.

Довідково: В Україні — 11,7 мільйона пенсіонерівПерерахунок пенсійторкнувся 10,2 мільйона з них. Для виплати оновлених пенсій у жовтнідодатково було спрямовано 6,5 мільярдів гривень.