Пам’ятний знак жертвам Голокосту

На засіданні виконавчого комітету було схвалено проект рішення сесії Білоцерківської міської ради «Про спорудження пам’ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква» . 

Проект рішення, який буде винесений на сесійне засідання міської ради погоджує місце встановлення пам’ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква біля житлового будинку № 12 по пл. Торговій.

Визначається, що замовником спорудження пам’ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква визначено  Іудейську релігійну громаду «Міцва».

Крім того, рішення передбачає оголошення відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам'ятного знаку  жертвам Голокосту  в м. Біла Церква. Строк проведення – з 04 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року. Управлінню архітектури та містобудування міської ради доручено розробити умови  проведення даного конкурсу.

Рішенням також погоджено, що джерелом фінансування проведення відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква є кошти Іудейської релігійної громади «Міцва», добровільні внески Білоцерківської єврейської громади, міжнародних організацій, інші джерела не заборонені чинним законодавством.

Відповідальними за організацію та проведення конкурсу визначено відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Джерело