Відбувся ярмарок професій в БЦ МЦЗ

 11 жовтня 2017 року в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбувся Ярмарок професій.

Два рази на рік Служба занятості пропонує безробітним таку форму пошуку роботи. Такі заходи працівники центру зайнятості проводять разом із роботодавцями, активно залучаючи до діалогу безробітних .Цього разу в ярмарку вакансій, взяли участь 32 роботодавця міста та району, які найбільш гостро відчувають потребу в персоналі. Це підприємства, які є постійними учасниками ярмарків, такі ,як ПРАТ «Росава», ПАТ «Білоцерківський консервний завод», ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ», ТДВ «Білоцерківський кар’єр», ТОВ ІСМ « Промінь», ФСТ ВФ «Агрореммаш», так і ті, хто вперше відвідав захід: ТОВ Фірма «Грона» м.Сквира, ТОВ ІСМ «Промінь», Всеукраїнська спілка працівників-мігрантів в Україні та за її межами та інші. Було запропоновано роботодавцями більш як 400 вакансій. Ярмарок відвідали 1620 безробітних і 560 осіб зайнятого населення.
Також традиційним став зростаючий попит на робітничі професії: слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, електриків, швачок, ремонтників обладнання, кухарів. 
Інформаційно-довідкові матеріали, які приготували роботодавці про наявні вакансії, різноманітні стенди, оголошення, допомогли безробітним . Більшість претендентів на вільні робочі місця отримали інформацію про вакансії, умови праці та її оплату, графік роботи і запрошення на роботу. 
Про підсумки осіннього ярмарку говорили на засіданні Круглого столу. Темою засідання було: «Реалізація державної політики зайнятості в умовах реформування країни». Були обговорені основні завдання і активна участь служби зайнятості в реалізації стратегії подолання бідності в країні, боротьби з корупцією. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді від спеціалістів центру зайнятості. В заключному слові заступник директора центру зайнятості Матяш Н.В. подякувала присутнім за участь у ярмарку вакансій і засіданні “круглого столу” та виразила надію на подальшу співпрацю.

Ознайомити школярів із вступною компанією, спеціальностями, напрямками підготовки виявили бажання більше 35 навчальних закладів різних рівнів акредитації, серед яких: Білоцерківський аграрний університет, Білоцерківський інститут економіки та управління ВМУРоЛ «Україна», КНУБА, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Національний університет харчових технологій, Національний авіаційний університет, Київський національний університет ім..Т.Шевченка, Технолого - економічний коледж БЦ НАУ, Механіко-енергетичний технікум, Національний транспортний університет, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу», Білоцерківський професійний ліцей та багато інших.
Більше 900 учнів старших класів, їх батьки та вчителі мали нагоду з “перших уст” отримати інформацію щодо напрямків професійної підготовки, умов вступу та навчання в навчальних закладах, дізнатися про можливість набуття фаху, отримати консультації представників відповідних навчальних закладів та взяти участь у майстер-класах.