Каналізація - не смітник

Створюється таке враження, що люди принципово викидають сміття в каналізаційні колодязі. Коли каналізація забивається, витягають з колодязя величезні пакети із сміттям,памперси,гігієнічні прокладки. Зараз був період консервації, тому навіть  витягнували овочі та фрукти. Люди наполегливо не бажають зрозуміти, здавалося б, просту істину – каналізаційну систему треба використати виключно по прямому призначенню, а не як сміттєпровід. І доки вони цього не зрозуміють – проблемі кінця не буде. А це складний процес, який вимагає наявності спеціального устаткування, персоналу, певних знань і навичок. Увесь процес займає немало часу, сил і витрат.

voda

 

Основна причина заторів в каналізаційних мереж – її не цільове використання. Щоб каналізаційна система прослужила як можна довше, треба дотримуватися загальноприйнятих правил використання каналізації. Строго забороняється скидати в каналізацію сміття, гігієнічні засоби,залишки овочів, велику кількість шерсті тваринних і будівельних відходів. Таким чином, можна гарантувати безперебійну роботу насосів і системи каналізаційних труб. Також не можна скидати в каналізацію біологічно активні речовини, ліки, паливо, медичні препарати. Але споживачі ігнорують дані правила.

Експерти підприємства “БІЛОЦЕРКІВВОДА” підкреслюють, що на ліквідацію заторів витрачаються величезні кошти, які могли б піти на модернізацію каналізації і очищення води. Фахівці пояснили, що нецільове використання сантехнічного вузла приводить, передусім, до зупинки внутрішньобудинкових мереж каналізації, а далі йде засмічення вже зовні, що далі призводить до аварійних ситуацій.

"Білоцерківвода" звертається до білоцерківців з проханням відповідальніше і дбайливіше використовувати каналізацію, не засмічувати її, не плутати з сміттєпровідом.