Звіт управління містобудування та архітектури

 Звітуючи про роботу даного структурного підрозділу в.о.начальника управління  Петро Захарченко  зазначив, що прийом громадян з питань, що стосуються роботи відділу здійснюється відповідно до графіка. Громадянам надаються відповідні роз’яснення і видаються у письмовому вигляді інформаційні бюлетені щодо порядку розгляду відповідного питання  та бланки відповідних заяв.

За три квартали 2017року до управління містобудування та архітектури міської ради надійшло 1595 листів та заяв (у 2016р – 3516); на особистих прийомах начальником управління, його заступником  та начальниками відділів прийнято 142 білоцерківця (а минулому році – 166). За звітний період виготовлено 300 висновків по земельних ділянках (у 2016р.-600); виготовлено 82 будівельних паспорта,  видано 223 викопіювань топографо-геодезичної бази, 123 відповіді на листи по зверненнях громадян та ін.

Структурним підрозділом також проводилася робота щодо підготовки проектів рішень виконавчого комітету міської ради, які  стосувалися переведення будинків у житловий і нежитловий фонди, перепланування квартир, дозволів на перепланування та переобладнання в індивідуальних житлових будинках, щодо присвоєння поштових адрес та ін. 

Варто зазначити, що за звітний період, порівняно з показниками 2016 року зменшилася кількість одержаних листів та скарг, що надійшли до управління. Тенденція позитивно вирішених питань зростає і збільшується кількість заявників, які одержали дозвільні документи. На всі інші звернення підготовлено і відправлено належні відповіді щодо необхідності подання відповідних документів для подальшого розгляду та ін.

Джерело