Zarina 980x120px

Білоцерківець отримав медаль на Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

8 жовтня у столиці пройшов восьмий міжнародний Київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.Білоцерківські любителі бігу не могли обминути щоб не взяти участь та пробігтися вулицями Києва. З Білої Церкви участь взяли як відомі спортсмени Ігор Олефіренко (наш марафонець на цей раз рішив спробувати сили на короткій дистанції 5 км) та Назар Коваленко (засновник аматорського клубу любителів бігу Run-Up Nation) учасники останньої Олімпіади та також аматори які тиждень назад брали участь у Білоцерківському марафоні та загалом більше 20 мешканців Білої Церкви. Багато спортсмені показали гарні результати та привезли медалі не тільки за участь у марафоні але і за призові місця.

Назар Коваленко брав участь у командному марафоні де виступав за команду New Balance Ukraine (3 учасника по 10км та один 12км195м) команда разом з Назаром виступила блискуче та вибороли друге місце серед 60 команд які брали участь. Вітаємо з срібною нагородою престижного Київського марафону  Wizz Air Kyiv City Marathon.

Ігор Олефіренко який біг незвичну для себе дистанцію 5 км (спеціалізація Ігоря марафон, спортсмени марафоністи стараються в рік стартувати на 2-3 стартах тільки за рік) фінішував 9 показавши час 14:46.3 випередивши переможця Білоцерківського марафону на дистанції 5 км. іншого Білоцерківця Володимира  Киц який посів 10 місце.

Також брали участь і аматори бігу з Білої Церкви які бігли різні дистанції які провіряли свої сили і пробували вибігти на певний час і багатьом це вдалося їх вітаємо такою.