Біла Церква отримає субвенцію на навчання дітей з особливими потребами

Столичному регіону нарахують субвенцію в сумі 2,3609 млн грн. для оплати репетиторських занять та спеціального оснащення дітям з обмеженням слуху, мови та іншими видами інвалідності. Більше всього коштів отримає Білоцерківський, Вишгородський райони та Біла Церква

26 вересня 2017року  голова Київськой облдержадміністрації Олександр Горган підписав розпорядження №507 “Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2017 році"

 Згідно цього документу, департамент фінансів Київської ОДА зобов'язується узгодити з постійною комісією Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2017 році. Крім того, підготувати проект змін до рішення Київської обласної ради від 26 грудня 2016 року № 242-11- VII „Про обласний бюджет Київської області на 2017 рік” та подати його Київській обласній раді для розгляду та затвердження.

Згідно даних Київської ОДА, найбільша кількість адресатів цієї субвенції знаходиться в місті Біла Церква (99 ч.),  та в Білоцерківському районі (42 ч.)

В цілому, сума єдиноразової допомоги складає 3 363 грн. 

Нагадуємо, 04 червня 2017 року прем'єр-міністр В. Гройсман підписав розпорядження "Про перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2017 році"  

 Цим розпорядженням столичний регіон отримав надбавку в сумі більше 2-х млн. грн.