Тариф за теплопостачання не збільшено

 В ході прес-конференції міський голова зупинився на питанні погашення заборгованості за спожите теплопостачання, відмітивши, що вдалося частково зменшити дебіторську заборгованість населення з  перед КП БМР «Білоцерківтепломережа» 67 млн грн до  50 млн грн.

Погашення заборгованості  за природний газ, спожитий у минулому опалювальному періоді, є першочерговою  вимогою НАК «Нафтогаз України» для  початку нового опалювального сезону.  Тому підприємством КП БМР «Білоцерківтепломережа» проводиться робота щодо покращення платіжної дисципліни споживачів послуг та зменшення заборгованості, як в досудовому так і в судовому порядку.

Підключення об’єктів до теплопостачання відбувається тільки відповідно до синоптичної ситуації, на основі температурних показників навколишнього середовища. Включення систем опалення здійснюється відповідно до рішення виконкому за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°C. Підключатимуться лише об’єкти, в яких є акт готовності.

Геннадій Дикий також зазначив, що станом на сьогодні тариф за теплопостачання не збільшено і  якщо не буде підвищення ціни на газ –залишиться на такому ж рівні. Проте, в залежності від середньодобової зимової температури будуть відповідні  витрати газу і як результат витрати коштів.

Міський голова: «В цілому місто готове до початку опалювального періоду, але найбільше занепокоєння викликає аварійний стан магістрального трубопроводу «ТЕЦ-місто». Магістральна мережа вже вичерпала свій паспортний розрахунковий ресурс, який складав 25 років. На теперішній час перевищення проектних термінів експлуатації складає 20 років.

Джерело