Арешт та екстрадиція французів

 26 вересня, задоволено апеляційну скаргу прокуратури Київської області та взято під варту строком на 60 діб громадянина Французької Республіки, який перебуває в міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Французької Республіки для відбування покарання у виді позбавлення волі на строк понад 5 років за вчинення низки шахрайських дій на загальну суму майже 200 млн євро.

Нагадаємо, в серпні поточного року, в Білоцерківському районі, співробітниками СБУ затримано двох громадян Французької Республіки, які розшукуються правоохоронними органами країни з метою притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення ряду шахрайських дій.

Одному з затриманих чоловіків апеляційним судом, за клопотанням прокуратури, застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

Стосовно іншого громадянина Французької Республіки суди неодноразово відмовляли прокуратурі у задоволенні клопотання щодо його арешту.

Принципово не погоджуючись із такими рішеннями судів, прокуратура Київської області оскаржила їх до суду апеляційної інстанції.

Наразі вирішується питання про екстрадицію затриманих осіб до  Французької Республіки.

Джерело