Державі відшкодовано 1,6 млн. грн.

 У поточному році працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області у ході проведених заходів ліквідували 6 «конвертаційних центрів», через які проконвертовано 962 млн. грн. Ймовірні втрати бюджету складають суму 159,7 млн. гривень. Вилучено та накладено арешт на грошові кошти у сумі близько 7 млн. гривень.

У ході відпрацювання працівниками податкової міліції викритих «конвертаційних центрів» встановлено 64 суб’єкти господарської діяльності-вигодонабувачі.
Щодо 20 – ініційовано проведення документальних перевірок. Наразі проведено 6, за результатами яких донараховано 2,2 млн. грн., а до  бюджету вже сплачено 1,6 млн. грн. Стосовно інших – на даний час збирається необхідна доказова база для проведення позапланових документальних перевірок, донарахувань та стягнення завданих державі збитків.

При цьому, за результатами проведених перевірок суб’єктів господарської діяльності-вигодонабувачів «конвертаційних центрів», викритих у минулих роках, до бюджету надійшло коштів на суму 854 тис. гривень.

Джерело