В Білій Церкві відбувся чемпіонат з шахів

З 8 по 10 вересня 2017 року в шахово-шашковому клубі ДЮСШ “Юність” в Білій Церкві відбулися змагання з шахів Чемпіонату Київської області серед юнаків та дівчат 1998 -1999, 2000-2001, 2002-2003, 2004 -2005, 2006 років народження та молодших.

В змаганнях взяли участь 75 кращих шахістів Київщини з міст Бориспіль, Ірпінь, Березань, Біла Церква та Переяслав-Хмельницького і Рокитнянського районів.

Головний суддя змагань – Володимир Шушкевич.

Результати особистої першості (окремо по категоріям):

Дівчата до 12 років (2006 р.н. та молодше)

1. Заєць Дарина Біла Церква Шушкевич В.В.
2. Самусєва Христина Переяслав-Хмельницький Грезко В.В.
3. Пєлих Даря Біла Церква Кириченко В.М.

Дівчата до 14 років (2004 -2005 р.н.)

1. Севериненко Ліна Біла Церква Шушкевич В.В.
2. Романюк Софія Біла Церква Осіпов І.О.
3. Добронравіна Наталія Біла Церква Осіпов І.О.

Дівчата до 16 років (2002-2003 р.н.)

1. Кириченко Світлана Біла Церква Кириченко В.М.
2. Бойко Юлія Біла Церква Осіпов І.О.
3. Ліченко Олена Біла Церква Осіпов І.О.

Дівчата до 18 років (2000-2001 р.н.)

1. Бірюкова Яна Бориспіль Приймак Г.Г.
2. Хілініч Марія Біла Церква Зубов В.С.
3. Коломієць Анастасія Біла Церква Зубов В.С.

Дівчата до 20 років (1998-1999 р.н.)

1. Дубенська Єлизавета Біла Церква Шушкевич В.В.
2. Яресько Єлизавета Біла Церква Шушкевич В.В.
3. Сухобрус Анастасія Біла Церква Шушкевич В.В.

Юнаки до 12 років (2006 р.н. та молодше)

1. Трофимчик Андрій Бориспіль Приймак Г.Г.
2. Дзюба Максим Біла Церква Зубов В.С.
3. Шеляга Максим Переяслав-Хмельницький Грезко В.В.

Юнаки до 14 років (2004 -2005 р.н.)

1. Штика Олексій Біла Церква Зубов В.С.
2. Талалай Михайло Біла Церква Зубов В.С.
3. Романюк Олег Біла Церква Осіпов І.О.

Юнаки до 16 років (2002-2003 р.н.)

1. Маліцький Євген Біла Церква Осіпов І.О.
2. Ковальов Іван Ірпінь Нечитайло А.Ф.
3. Касьяненко Нікіта Біла Церква Кириченко В.М.

Юнаки до 18 років (2000-2001 р.н.)

1. Савустьяненко Владислав Біла Церква Шушкевич В.В.
2. Бєлокур Василь Біла Церква Осіпов І.О.
3. Плетінь Петро Біла Церква Осіпов І.О.

Юнаки до 20 років (1998-1999 р.н.)

1. Хоменко Артем Біла Церква Осіпов І.О.
2. Олех Данііл Біла Церква Шушкевич В.В.
3. Філончук Богдан Біла Церква Осіпов І.О.

Всі переможці та призери були нагородженні дипломами, медалями управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Джерело