До бюджету Київської області надійшло 11 млрд.грн.

 Більше 11 млрд. гривень забезпечено за січень-серпень 2017 року Головним управлінням ДФС у Київській області до зведеного бюджету. У порівнянні з попереднім роком у відповідних умовах, показник перевищений на 2,6 млрд. грн.

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, до державного бюджету за  8 місяців поточного року надійшло 5,1 млрд. гривень. У  цілому цьогорічний показник перевищує суму надходжень відповідного періоду 2016 року на 1,3 мільярди гривень.

Найзначнішим за обсягом джерелом надходжень до державної скарбниці є сплата  ПДВ на суму у 2,3 млрд. грн., перераховані платниками податків з початку року. Важливо зауважити, що цей показник у півтора рази більший за минулорічний. Таким чином, сума додаткових надходжень до держбюджету складає 801 мільйон гривень», - зазначив Олексій Кавилін.

Сплата податку на прибуток підприємств склала 995 мільйонів гривень із темпом росту у приведених умовах 108 % до відповідного періоду та сумою додаткових надходжень у 70 млн. грн.

На 39 % збільшилася сума надходжень з податку на доходи фізичних осіб – 1,3 млн. грн. За словами Олексія Кавиліна, це значним чином пов’язано зі сталим зростанням середньої заробітної плати цілком по Київській області, підвищенням рівня зайнятості населення, а також легалізацією найманої праці.  

На обороноздатність країни платники податків Київщини перерахували 370 млн. грн. військового збору, що на 51 мільйон гривень більше за відповідний період 2016 року.  

Джерело