ЦВК призначили вибори на 29 жовтня

Центральна виборча комісія України призначила на 29 жовтня перші місцеві вибори у 202 об'єднаних територіальних громадах (25 міст, 116 сіл та 61 селище) в усіх областях України. 4 нові ОТГ з’являться і на Київщині

За попередніми підрахунками, на цих виборах зможуть проголосувати 1 млн 300 тис. виборців (тобто, близько 4% усіх виборців України).

Для порівняння, за попередні півтора року, з 25 жовтня 2015 року по 30 квітня 2017 року, в Україні перші місцеві вибори відбулися в 415 об'єднаних громадах.

При цьому в ЦВК зазначили, що в 2017 році ще можуть бути призначені перші місцеві вибори в інших об'єднаних громадах.

"Такі вибори можуть бути призначені до кінця поточного року на будь-яку неділю грудня, крім останньої. ЦВК продовжує очікувати надходження звернень від обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів в інших громадах, які вже об'єдналися або мають намір об'єднатися", - йдеться в повідомленні.

З 202 ОТГ 4 будуть сформовані у Київській області. Йдеться про:

  • Медвинська ОТГ, яка складається з Медвинської сільської ради (села Медвин, Дібрівка) та Побережківської сільської радм (села Побережка, Закутинці, Красногородка, Софійка)
  • Великодимерська ОТГ, яка складається з Великої Димерки, Бобрицької сільської ради (села Бобрик, Гайове), Жердівської сільської ради (села Жердова, Вільне, Захарівка, Михайлівка, Підлісся, Покровське, Тарасівка), а також сіл Рудня і Шевченкове.
  • Дівичківська ОТГ: з сіл Дівички, Ковалин, Єрківці та Стовп’язької сільської ради (села Стовп’яги, Веселе, Гречаники, Кавказ)
  • Фурсівська ОТГ: Фурсівська сільська рада (села Фурси, Чмирівка), Матюшівська сільська рада  (село Матюші),Трушківська сільська рада (село Трушки); Пищиківська сільська рада (села Пищики, Безугляки). 

Джерело