Чемпіоном Європи серед ветеранів став Білоцерківець

27 липня – 6 серпня в Орхусі (Данія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів. К складі збірної України виступав на чемпіонаті і Білоцерківський ветеран легкої атлетики Недибалюк Віктор Петрович (неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи).
В цьому році Віктор Недибалюк взяв участь в одній дисципліні (на попередніх чемпіонатах виступав на декількох дистанціях), в самій важкій дистанції полу-марафоні (21 кілометр). І як завжди на своїй улюбленій дистанції показав чудову витримку та час 1:19:26 і на фініші виграв в срібного призера 58 секунд!!!! та став чемпіоном Європи серед ветеранів з легкої атлетики в категорії чоловіки 60+ обійшовши 53 учасника які змагалися на цій дистанції.
Також завдяки зусиллям Віктора Петровича Збірна України виграла командний залік в цій дисципліні (Василій Карпович 4 місце та Олександр Вовк 7 місце).
Вітаємо Недибалюка Віктора Петровича з перемогою на чемпіонаті Європи в Данії і бажаємо щоб завжди після змагань чув Гімн України на честь Вашого виступу.
«В цьому році вийшло взяти участь тільки в одній дисципліні на Чемпіонаті Європи. Як завжди організація чемпіонату на високому рівні та і підтримка вболівальників на всій дистанції радувала яка проходила через місто. Багато вболівальників стояли на дистанції підтримували спортсменів оплесками та давали воду на дистанції між пунктами які були організовані організаторами для яких це було свято спорту і раділи що в їх місті відбуваються такі змагання. Хочу подякувати за підтримку в участі у чемпіонаті Європи Президента спортивного клуба «Арсенал» Юрію Горобцю »