Садочки вже працюють

 Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради в літній період робота садочків була організована у черговому режимі шляхом об’єднання груп та тимчасового призупинення діяльності деяких закладів.

За цей час у більшості установ проведено ремонтні роботи за кошти міського бюджету. У цьому році на капітальні ремонти дошкільних навчальних закладів виділено близько 10 млн грн, крім того, кожен садочок отримав 33 тис.грн на поточні ремонти.

У новому навчальному році колективи ДНЗ зустрінуть вихованців у відремонтованих приміщеннях. Серед робіт, які було виконано, – заміна вікон на енергозберігаючі, облаштування нових дахів, ремонт харчоблоків, маніпуляційних кабінетів, санвузлів, музичних та спортивних залів, реконструкція систем опалення й водопостачання, проведення благоустрою територій тощо.

Варто відмітити, що вже є такі навчальні заклади, в яких на 100% замінено вікна на енергозберігаючі.

Серед них тепер і садочок №32. Завдяки роботі, яку проводить міська влада щодо залучення додаткового фінансування з донорських організацій, вдалося залучити грант Турецької агенції з міжнародної співпраці (ТІКА) та Посольства Республіки Туреччина в Україні.  Всього садочок має 102 вікна, в цьому році за грантові кошти встановлено 42 енергозберігаючих вікна загальною площею 275 кв.м. Крім того, замінено чотири вітражі загальною площею 300 кв.м. Справа в тому, що через особливість їхньої конструкції та зношеність матеріалів вітражів температура повітря у коридорах біля них іноді понижувалася до +5С. Тепер, завдяки використанню сучасних матеріалів, температура повітря буде відповідати санітарним нормам.

Міська влада і надалі буде реалізовувати проекти в галузі енергоефективності та вживати необхідних заходів для створення безпечних та комфортних умов для навчання та виховання найменших білоцерківців.

Джерело