Біля Білої Церкви розстріляли авто очільника "Авто Євро Сила"

Під Білою Церквою в полі був знайдений автомобіль Олега Ярошевича - очільника "Авто Євро Сила" . Сам Олег спочатку  на зв'язок не виходив, повідомляє офіційна сторінка "Авто Євро сила" в Facebook, але на даний момент, його знайшли  - він живий і знаходиться в безпечному місці. Стріляли в авто Ярошевича з "резини"

АЄС

 

За повідомленням поліції, вчора о 23.30 годині до поліції надійшло повідомлення, що поблизу м. Біла Церква невідомі обстріляли автомобіль Олега Ярошевича. Потерпілий особисто в поліцію не звертався. Інформацію надав його знайомий.

На місце події прибула слідчо-оперативна група та виявила в кюветі автомобіль. Потерпілий одразу ж зник з місця події та спілкувався з правоохоронцями виключно через аудіозв'язок.

За допомогою металошукача та за участі кінологічної служби було обстежено прилеглу територію. Жодних гільз виявлено не було.

На даний час з'ясовуються всі обставини події. Триває комплекс слідчих дій. Автомобіль буде направлено на відповідні експертизи. Поліцейські намагаються встановити місцезнаходження потерпілого для отримання показів. Встановлено, що попередньо він перебував у своїх родичів.

Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.