День будівельника

 Вони не раз ставали героями численних анекдотів і всілякої критики. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Згадаймо, кому ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об’єктів, звичайно ж нашим дорогим будівельникам.

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Всі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь який керуючий фахівець скаже, що високий професіоналізм будівельника - це запорука високої якості вироблених ним робіт.
 Білоцерківська міська рада привітала будівельників, ще в п'ятницю 11 серпня - за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята представникам будівельної галузі були вручені грамоти та подяки Слова вітань були адресовані представникам та колективам будівельних організацій, які працюють на теренах нашого міста, проектних організацій, підприємств, які проводять експертизу будівельних проектів, тощо.

В Білій Церкві, поряд із новими, працює ряд підприємств із багатою історією, усталеними традиціями. Серед них – ЗАТ «Білоцерківське спеціалізоване управління №548», КП «Домобудівельний комбінат», ПП «Еркер», СП «Укрінтерм» та ін.

У той же час, на ринку будівельних послуг себе успішно зарекомендували такі підприємства, як: ТОВ «Білоцерківрозгрупторг», ТОВ «Буд-БЦ», МПП «Агач», ТОВ «МЖК-БУД БЦ», ТОВ «Житлокомунбуд», ТОВ «Нафтогазпостач», ТОВ «Снікос» та ін.

Подяками міського голови були відзначені також представники структурних підрозділів міської ради, які безпосередньо співпрацюють із будівельною галуззю міста, а зокрема працівники відділу капітального будівництва.

Приємним доповненням до грамот та подяк стали сигнальні примірники книжки «Будівельна історія Білої Церкви ХІ-ХХІ століття».

Джерело