Керівника Білоцерківської прокуратури можуть звільнити

 Протягом поточного року не всі співробітники прокуратури сумлінно виконували свої професійні обов’язки, повідомив прокурор Київської області Дмитро Чібісов 

4 серпня, у прокуратурі Київської області відбулась оперативна нарада по підсумках роботи органів прокуратури області за перше півріччя 2017 року.

З метою оперативного реагування на проблеми громадян в регіоні прокурором області запроваджено відеоконференцзв’язок. Також, з метою вдосконалення роботи правоохоронних органів, зокрема, прокуратури та поліції, керівництвом регіональної прокуратури продовжують здійснюватись робочі зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського Союзу України. У 2017 році розпочала свою роботу «гаряча лінія» щодо корупційних правопорушень до прокурора області. Відтепер громадяни можуть повідомляти про корупційні правопорушення безпосередньо очільнику відомства.

Враховуючи, що протягом поточного року не всі співробітники прокуратури сумлінно виконували свої професійні обов’язки, під час оперативної наради прокурор області наказав провести службові розслідування відносно прокурорів Білоцерківської, Броварської та Києво-Святошинської місцевих прокуратур.

Також, до Ради прокурорів України скеровано матеріали стосовно керівників Білоцерківської та Києво-Святошинської місцевих прокуратур щодо вирішення питання про звільнення останніх з адміністративних посад.

Поряд з цим, в ході проведення підсумкової наради детально проаналізовано та підведено підсумки роботи органів прокуратури області, як наслідок виявлено шляхи для більш ефективного та результативного вдосконалення дільності прокуратури Київської області. Одночасно, заплановано проведення низки необхідних заходів.

Підсумовуючи, Дмитро Чібісов наголосив, що ті прокурори, які використовують своє службове положення для вирішення особистих цілей або інтересів третіх осіб – будуть звільнені з органів прокуратури. І тільки той прокурор, який неухильно дотримується Закону, захищає і відстоює інтереси держави та громадян, принципово реагує на порушення законодавства, гідний своєї посади. 

Джерело