Soft Xpansion Ukraine запровадила СЕД в БЦ міській раді

 Тривалий і плідний процес співробітництва набув логічних обрисів – компанія Soft Xpansion Ukraine завершила впровадження СЕД на базі власного програмного продукту SX-Government для міської ради Білої Церкви.

Генеральний директор компанії Soft Xpansion Ukraine Едуард Продєдович слушно зауважив із цього приводу: «На тлі глобальних інтеграційних процесів у світі це наш посильний внесок до справи розбудови України як прогресивної країни, частини світового цивілізаційного простору. Ми переконані, що забезпечення місцевих органів влади передовими програмними технологіями власного, тобто ВІТЧИЗНЯНОГО виробництва – це наразі не просто модна тенденція, а нагальна потреба».

Система характеризується доволі зручним інтерфейсом користування та має дуже привабливу систему ліцензування. Для доступу й роботи із системою SX-Government на місці користувача необхідний лише інтернет-браузер.

Основною складовою програмного рішення стала автоматизація всіх процесів діловодства (опрацювання вхідної та вихідної документації, внутрішньої кореспонденції тощо) – саме це суттєво прискорить функціонування міської ради та підвищить якість взаємодії з населенням. Передбачено функцію електронного архіву та контролю виконання резолюцій. Завдяки цій СЕД спрощується процес обробки звернень громадян (поштою, на e-mail, через портал або під час особистого прийому).

«Одержано проміжний очікуваний результат, проте ми не зупиняємося на досягнутому: попереду освоєння всього спектру функціональних можливостей системи, покликаних поліпшити та полегшити роботу виконавчих органів міської ради», – відзначає керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський.

Міська рада м.Біла Церква

Так, для максимальної зручності й ефективності до системи можна запровадити такі функції менеджменту: календар подій (можливість планування нарад і різного роду заходів, перевірки вільних ресурсів і часу та їх бронювання), кабінет прийому громадян посадовцями (дозволяє планувати запис на прийом, відстежувати історію звернень, накладати резолюції та контролювати виконання доручень) тощо.

Окремою перевагою стане функціонал центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що призначений для автоматизації запитів громадян і юридичних осіб щодо адміністративних послуг, їх обробки й видачі кінцевих документів.