80 учасників АТО отримали земельні ділянки

5 серпня в сесійній залі Білоцерківської районної ради голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова райдержадміністрації Геннадій Джегур зустрілися з бійцями — учасниками антитерористичної операції на Сході країни. Привід для зустрічі – більш, ніж приємний, адже, завдяки спільним зусиллям, захисники Вітчизни нарешті отримали земельні ділянки. Тож у залі 80-ти учасникам АТО було урочисто вручено права власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 «З юридичної точки зору – ніби то простий процес, але скільки знадобилося  зусиль, щоб чиновники Держземагентства рухалися швидше. Процес дуже складний. Але ми спільними зусиллями його розпочали і доведемо до логічного завершення, — сказав присутнім на зустрічі голова районної ради Віталій Гринчук.- Земля (по 2 га), для учасників АТО, була виділена  товариством «Агро УБД» та фермерським господарство «АГРОРОСТ».  Радує, що домовленості між представниками Асоціації учасників бойових дій з  керівниками господарств були дотримані. Маємо перші результати».

«Сьогодні ми — учасники події, яка об’єднує зусилля всіх»,- наголосив Геннадій Джегур.

«Білоцерківський район надав учасникам АТО близько 1700 ділянок під садівництво, більше 300-т га для ведення ОСГ, також органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень більше 50-ти ділянок надали учасникам АТО під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Ми рухаємося: ініціюємо, стимулюємо, підтримуємо учасників бойових дій», узагальнив начальник міськрайонного Управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі та м. Біла Церква Михайло Борозенець.

В числі учасників заходу — голова Правління Асоціації учасників бойових дій Вячеслав Вовченко, член Правління Асоціації Микола Гніушевич, координатор по земельним

питаннням Асоціації Максим Коноплястий, представник Товариства «Агро УБД»  Андрій Поляков, представник фермерського господарства «АГРОРОСТ» Віталій Кириченко.

Керівники району подякували бійцям за захист територіальної цілісності України, а також пообіцяли підтримку та подальше сприяння у вирішенні подальших проблем. Учасники АТО залишилися задоволені позитивними результатами, адже даного заходу вони чекали досить тривалий час, з 2015 року.

Джерело