ДТП вісім людей загинуло та п’ятеро отримали травми

 5 - 6 серпня, у столичному регіоні, через порушення правил дорожнього руху, сталося сім дорожньо-транспортних пригод, в яких вісім громадян загинуло та п'ять  отримали травми різного ступеня тяжкості. Серед постраждалих двоє неповнолітніх пасажирів.

3а вихідні, працівники поліції виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 213 порушників ПДР, серед них троє пішоходів. Зокрема, виявлено 23 факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Типові аварії для нетверезих водіїв - це виїзд на зустрічну смугу і лобове зіткнення. Наслідки таких автопригод завжди серйозні, іноді - трагічні.

Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки, недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху. 

Шановні водії! Працівники поліції Київщини вкотре закликають до неухильного дотримання правил дорожнього руху. Враховуйте дорожні та погодні умови. Будьте уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи людей, заздалегідь знижуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки та утримайтесь від ризикованих маневрувань.  Крім того, закликаємо  водіїв бути дисциплінованими, відповідальними та за жодних обставин не сідати за кермо у нетверезому стані.   Пам’ятайте, кермо та алкоголь - не сумісні!».

Джерело