Щодо забезпечення правопорядку в Білій Церкві

Під час засідання члени виконавчого комітету, на виконання розпорядження Київської облдержадміністрації, затвердили спільний річний календарний план виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області щодо проведення громадських обговорень з питань охорони громадського порядку у місті Біла Церква на 2017 рік.

Основними завданнями плану є:

- вдосконалення системи реагування на заяви та повідомлення про злочини та правопорушення;

- упровадження сучасних технічних засобів, які сприятимуть профілактиці та протидії злочинності (систем відеоспостереження, засобів екстреного виклику поліції тощо);

- покращання інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та правоохоронних органів з використанням сучасних телекомунікаційних і інформаційних технологій;

- активізація участі громадськості в забезпеченні правопорядку;

- проведення просвітницької діяльності, спрямованої на виховання негативного ставлення до протиправних дій;

 - здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня моральності в суспільстві, правової культури громадян, утвердження здорового способу життя,  запобігання проявам расової та релігійної нетерпимості;

- проведення профілактичної роботи з неблагополучними сім'ями, а також розробка механізму екстреного реагування на факти бездоглядності дітей з метою недопущення їх втягнення в злочинну діяльність.

Рішенням також затверджено спільний план заходів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області щодо зниження криміногенної ситуації на території м. Біла Церква.

Так, для жителів масиву Піщаний та Заріччя в цілому громадське обговорення планується провести 13.09.2017р. в ЗОШ № 17; для масиву Леваневського (4-ий мікрорайон) - 04.10.2017р. в ЗОШ № 12; мікрорайону Вокзальна - 18.10.2017р. в ЗОШ № 7;Залізничного селища - 15.11.2017р. в ЗОШ № 15; Центр 2-го ВП 29.11.2017р. в ЗОШ № 9.

Під час громадських обговорень буде проводитися роз’яснювальна робота з даного питання, збиратиметься інформація та пропозиції від громадян щодо удосконалення співпраці та попередження  злочинності тощо.

Джерело