28 липня відбудеться акція приурочена всесвітньому Дню боротьби з гепатитами

Захід організовано МФ «Альянс громадського здоров’я» спільно з ВБО «Конвіктус Україна» при підтримці міського голови Геннадія Дикого та участі управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради. 

Мета заходу: покращити рівень обізнаності населення про вірусний гепатит С.

У Білій Церкві акція відбудеться з 10:00-15:00 години по вул. Ярослава Мудрого, 20 (площа навпроти міської ради).

Під час заходу у Мобільній амбулаторії кожен бажаючий зможе безкоштовно отримати практичні рекомендації з профілактики та діагностики вірусних гепатитів, основних дій у разі діагностування інфекції та лікування. Всіх людей з позитивним результатом експрес-тесту на гепатит С буде направлено до лікаря-інфекціоніста, та надано 30% та 50% знижки-бланки «СІНЕВО».

Працівники організації ВБО «Конвіктус Україна» будуть безкоштовно розповсюджувати серед громадськості відповідну літературу та засоби особистого захисту.

Сьогодні на обліку в м. Біла Церква перебуває 676 осіб, з них 160 людей лікують гепатит В, 516 пацієнтів - гепатит С.

По оцінкам ВООЗ, тільки на гепатит С інфіковано 5% населення України, - розповідає Ігор Козак, організатор акції та менеджер проектів ВБО «Конвіктус Україна».  - На жаль, більшість хворих не знає про свій діагноз і продовжує інфікувати своїх рідних та близьких. Тому ми закликаємо жителів міста  Біла Церква  дізнатися більше про гепатити!

«Конвіктус» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращання якості їхнього життя та здоров’я. Щороку ВБО «Конвіктус Україна» проводить близько 14 000 тестувань та надає профілактичні послуги більше ніж 15 000 особам із числа груп ризику. 

Джерело