Пункт надання пенсійних послуг буде в Білій Церкві

17 липня ц. р. Голова  правління  Пенсійного фонду України Олексій Зарудний з робочою поїздкою побував у Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду в Київській області.

Спільно із керівниками обласного управління Фонду Василем Фатхутдіновим і Білоцерківського об’єднаного управління Костянтином Будко Голова правління оглянув об’єкт, де планується відкрити пункт обслуговування громадян. Це дасть можливість забезпечити рівномірний розподіл відвідувачів Пенсійного фонду по всій території міста Біла Церква, що на Київщині.

Наразі визначений план проведення відповідних робіт по облаштуванню  пункту надання пенсійних послуг Білоцерківського об’єднаного управління Фонду.

 Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.

«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.

Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

Джерело