Zarina 980x120px

Геморой? Розпочни лікування, довіряйте лікарю

Геморой  – проктологічне захворювання, яке на перших стадіях розвитку може не мати жодних проявів, а на останніх викликати нестерпний біль та спричиняти величезний дискомфорт. Ця хвороба не піддається самолікуванню, тому позбутися її, використовуючи народні методи та аптечні мазі, неможливо. А ігнорування проблеми може не тільки погіршити стан, а й сприяти виникненню супутніх ускладнень: тромбоз гемороїдальних вен, анемія, анальні тріщини та навіть проктити, парапроктити, онкологія. Тому довірити своє здоров'я та вирішення цієї делікатної проблеми можна тільки досвідченому лікарю-проктологу.

Лікування геморою розпочинається з проктологічного обстеження та встановлення вірного діагнозу. На основі отриманих результатів лікар може підтвердити чи спростувати наявність проблеми, визначити стадію розвитку захворювання та призначити найефективніший спосіб його лікування.

Методика лікування залежить від наявних симптомів та стадії розвитку (їх існує IV). В «ДокторПРО» це виключно сучасні малоінвазивні методи (латексне лігування, інфрачервона коагуляція), а також процедури, направлені на місцевий вплив для знаття запалення та полегшення болючих проявів. Дуже важливо, щоб пацієнт дотримувався правильного харчування, слідкував за фізичними навантаженнями, відмовився від шкідливих звичок і т.д.

 Протягом всього процесу лікування дуже важливу роль відіграє відповідальне ставлення пацієнта та його взаємодія з лікарем. Від дотримання лікарських настанов, вчасного прийому ліків, правильного раціону та виконання необхідних процедур, залежить ефективність та швидкість одужання. При виникненні будь-яких нехарактерних ситуацій, слід обов’язково повідомляти свого лікаря.

Пацієнтам, які вже вилікували геморой, потрібно також бути уважними до себе і дотримуватися певних правил, щоб уникнути рецидивів:

  • раз на рік проходити профілактичний огляд;
  • вести здоровий спосіб життя та підтримувати організм в тонусі;
  • дотримуватися правильного харчування (не вживати важкої, жирної та гострої їжі тощо);
  • при сидячій роботі намагатися більше рухатися, вставати хоча б раз на годину;
  • слідкувати за гігієною.

Записатися на прийом до висококваліфікованого лікаря-проктолога в «ДокторПРО» можна по телефону та на сайті, заповнивши форму або замовивши зворотній дзвінок https://doctorpro.ua/departments/proktologiya/gemorroy?utm_source