Біла Церква стає світлішою

Протягом поточного року в Білій Церкві був запланований та виконаний чималий обсяг робіт зі встановлення та ремонту вуличного освітлення. На численні звернення жителів вулиць, де питання необхідності встановлення освітлення було зумовлено потребою в безпеці,  комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» проводилися роботи першочергово. Так, наприклад, завершено роботи з освітлення вул.Кагарлицька (колишня вул. ІІ Радгоспна), де більше 10 років освітлення було взагалі відсутнє. Крім того, зараз завершуються роботи з освітлення на вул.Коновальця. Зокрема в районі, де розташовані житлові будинки, буде встановлене світлодіодне освітлення з світильниками LED потужністю 52 Вт. Для порівняння, вони дають таке ж освітлення, якнатрієві лампи потужністю 150 Вт.

Також здійснено модернізацію вуличного освітлення по провулку Селянському.

У травні поточного року КП БМР «МШЕУ» були завершені роботи не лише з освітлення прибудинкової території Леваневського, 47/1, а й забезпечено освітлення арок будинку.

 Варто відмітити, що при встановленні світильників враховуються й естетичні якості. Наприклад, на алеї бул.Олександрійський у минулому році встановлено світильники французького зразка (дизайнер – Мішель Тартел), а бульвар Грушевського буде оснащений світильниками на англійський манер. Важливу роль відіграє й навколишня архітектура та об’єкти інфраструктури, поряд з якими встановлюється ліхтар. Адже однаково якісно мають бути освітлені як тротуар, так і велосипедна доріжка.

У планах до кінця року завершити роботи на вул.Січневого прориву, виконати роботи з освітлення на таких вулицях, як: Осипенка, Митрофанова, Східна. Сучасне світлодіодне освітлення буде встановлене на вул. Раскової.

Усього на реконструкцію вуличного освітлення планується виділити близько 3,15 млн грн. Ще близько півмільйона – настановлення додаткового освітлення пішохідних переходів. Планується встановити освітлення на Залізничному селищі, на  мікрорайоні Заріччя  ін.

Буде створена система диспетчеризації, адже нинішній диспетчерський центр не відповідає потребам сьогодення, перебуває на рівні 60-х років. Сьогодні систему можна побудувати за допомогою сучасних електронних засобів, які можна під’єднати до комп’ютера, запустити програму, що дозволяла б відстежувати всі процеси на лінії та відповідно реагувати. Нині це питання вирішується за допомогою об’їздів світлоточок, а це значно знижує оперативність дій.

Джерело

Фото