Повідомлено про підозру через неподання декларації за 2016 рік

 

Установлено, що керівник комунального підприємства, будучи, відповідно п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції, посадовою особою юридичної особи публічного права, тобто суб’єктом відповідальності, достовірно знаючи про те, що в строк до 01.05.2017 зобов’язана подати до Єдиного державного реєстру декларацій щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування за 2016 рік, умисно її не подала.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ст.366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Крім того, протягом травня-червня 2017 року Білоцерківською місцевою прокуратурою за аналогічними фактами розпочато 33 кримінальні провадження.

 

Прес-служба прокуратури Київської області