На білоцерківця, який вивозив сміття в ліс, склали протокол. ФОТО

Сьогодні, вранці поліцейські отримали повідомлення про те, що в ліс, на вулиці Івана Кожедуба невідомі особи привозять сміття. Жінка описала автомобіль, на якому приїхали чоловіки.

Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Білої Церкви.

Згодом, під час обстеження прилеглої території,поліцейські виявили автомобіль марки Маз, в причепі якого були залишки сміття. Патрульні поспілкувались із водієм вантажівки, який зізнався в скоєнні правопорушення.

Після цього, інспектори разом із керманичем приїхали на місце події, де правопорушник прибрав сміття. В результаті, на чоловіка склали протокол за ст. 152 (Порушення правил благоустрою міста Біла Церква) КУпАП.

Крім того, у поліції нагадали білоцерківцям Правила благоустрою території міста Біла Церква:

- всі громадяни при відвідуванні зон відпочинку, лісопарків, парків, садів, скверів, бульварів та інших місць масового відпочинку зобов’язані підтримувати чистоту, порядок, бережливо ставитись до зелених насаджень, запобігати пошкодженню та знищенню дерев, кущів, квітів, газонів;

- на територіях де ростуть зелені насадження забороняється розкладати багаття, спалювати листя, сміття тощо на території міста, підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень, полігонах утилізації та інших місцях.

За дане правопорушення існує адміністративна відповідальність згідно статті 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.