До п'ятниці абітурієнти Київщини мають можливість зареєструватися на ЗНО-2021

До завершення подання заявок для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні залишилося два дні.

Реєстрація триватиме до 5 березня включно. До цього ж дня дозволяється вносити зміни в сертифікати учасників ЗНО та корегувати персональні дані.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

Згідно з офіційними даними, найпопулярнішими предметами ЗНО серед учнів є історія України, математика, українська мова та література, географія, а також англійська.

Основна сесія ЗНО-2021 буде відбуватися за таким графіком:

- 21 травня — хімія;

- 24 травня — іспанська, німецька, французька мови;

- 25 травня — англійська мова;

- 28 травня — математика, математика (завдання рівня стандарту);

- 1 червня — українська мова, українська мова і література;

- 4 червня — історія України;

- 7 червня — фізика;

- 10 червня — біологія;

- 15 червня — географія.

Кожен учасник має право скласти ЗНО з не більш як 5 навчальних предметів. Участь у тестуванні безкоштовна. Результати ЗНО розмістять на інформаційних сторінках учасників до 30 червня.

Як зареєструватися?

Відбувається реєстрація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://zno.testportal.com.ua/registration). Потрібно створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3×4 см, що відповідають вашому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

Під час створення реєстраційної картки випускникам потрібно звернути увагу на вибір предметів ДПА та ЗНО. Учасникам треба обрати чотири предмети для складання ДПА й позначити, чи бажають вони отримати результат за шкалою 100-200 із цих навчальних предметів. У разі потреби випускники можуть вибрати ще п’ятий предмет для складання ЗНО.

Після створення реєстраційної картки необхідно сформувати комплект реєстраційних документів і подати його відповідальному за реєстрацію в закладі освіти, у якому навчається учень/студент.