Система безпеки міста та оповіщеня населення

15 червня в приміщенні Білоцеківської міської ради відбулася робоча нарада за участі міського голови Геннадія Дикого щодо розгляду можливості встановлення системи безпеки та оповіщення населення у нашому місті.

Її метою є створення сучасної системи, яка надасть можливість оперативного інформування керівництва міста про надзвичайні ситуації на об’єктах підвищеної небезпеки з автоматичним визначенням зони можливого впливу небезпечних факторів, що виникли при аварії на об’єкті підвищеної небезпеки. Такі системи мають можливість автоматичного вибору відповідного до надзвичайної ситуації сценарію донесення інформації до мешканців міста, задіяння об’єктових систем оповіщення при активації загальноміської системи.

Присутні обговорили ряд питань, щодо умов придбання, встановлення, подальшого обслуговування та функціонування такої системи. Також було обговорено варіанти фінансування проекту та терміни його реалізації.

У ході заходу взяли участь заступники міського голови Валерій Гнатюк та Сергій Пахольчук, представники відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради, директор ТОВ «Оптіма-Комплекс» Сергія Кацило.

Джерело