Для допомоги ветеранам на Київщині запрацював виїзний мобільний офіс Veteran Hub

На Київщині запрацював мобільний офіс Veteran Hub. Він курсує містами та селами області. Команда мобільного офісу, яка складається з юриста, психолога та кар’єрного менеджера приїздить до ветеранів додому та надає їм на місцях психологічну, юридичну та консультативну підтримку.

Представники "мобільного хабу" надають першу консультативну допомогу, підбираючи юриста, спеціаліста з пошуку роботи або психолога в залежності від потреб ветерана. Також юрист консультує ветеранів з правових питань – довідки, пільги, послуги для учасників бойових дій, а кар’єрний менеджер допомагає з пошуком роботи, консультуючи як правильно скласти резюме, описати військовий досвід та підготуватися до співбесіди.

Мобільний офіс Veteran Hub працює за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.

Щоб скористатися послугами виїзного хабу, ветеранам необхідно зателефонувати за номером: (067) 348-28-68. Або писати у приватні повідомлення на сторінці: https://www.facebook.com/VeteranHubUa.