Відсутність масок і порушення карантину: поліція Білоцерківщини розповіла про протоколи за вихідні

На Білоцерківщині поліцейські упродовж вихідних після перевірок об’єктів господарської діяльності склали 24 адміністративні протоколи за порушення карантинних обмежень.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської РДА.

Зазначається, що протягом 21-22 листопада у Білій Церкві та районі було складено 24 адмінпротоколи, відповідно до яких 8 осіб оштрафовано за недотримання правил носіння масок (респіраторів), з них 2 перевізники, а 16 осіб порушували правила прийому відвідувачів (в основному у закладах торгівлі).

За словами голови Біллоцерківської адміністрації Людмили Мерзлюк, внесення змін у законодавство про посилення відповідальності за недотримання правил карантину – не чиясь примха. Це вимога сьогоднішнього дня. Запроваджені вони були з метою мінімізації поширення коронавірусу, що дозволить взяти під контроль зростання кількості хворих на COVID-19 і зменшити навантаження на медиків.

"Вкотре звертаюся до всіх жителів Білоцерківщини: не випробовуйте долю, дотримуйтеся правил карантину! Бережіть своє життя та життя своїх рідних. Будьте обачними, навіть якщо ви вже перехворіли на COVID-19, оскільки ви можете переносити інфекцію, більше того, мають місце випадки повторного інфікування. Пам’ятайте, що на сьогодні найбільш дієвими засобами є дотримання соціальної дистанції, санітарна обробка рук та правильне носіння засобів індивідуального захисту. Не нехтуйте цим," - наголосила Людмила Мерзлюк.