Субсидії на опалювальний сезон у Білій Церкві: кому слід подати нову заяву

Управління соціального захисту населення нині розраховує субсидії на житлово-комунальні послуги на опалювальний період із жовтня 2020 по квітень 2021 року.

Тим, кому субсидія була призначена в неопалювальний період (навіть у нульовому розмірі), звертатися до управління соцзахисту не потрібно. Таким родинам субсидію нарахують на опалювальний період автоматично.

Проте є винятки - і в певних ситуаціях слід заново подати заяву та декларацію про доходи (відповідно до чинного порядку призначення субсидій).

Кому слід подати нову заяву та декларацію:

• отримувачам субсидії, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (реєстрація або зняття з реєстрації);

• тим, у кого відбулися зміни у складі сім’ї членів домогосподарства (народження дитини, реєстрація шлюбу, розірвання шлюбу);

• орендарям приміщень, в яких закінчився термін дії договору оренди;

• особи, які раніше отримували пільгу на ЖКП, а тепер вирішили перейти на субсидію (або відмовлялися від субсидії на неопалювальний період, щоб отримувати пільгу на ЖКП).

Зазначимо, що для зручності білоцерківців, прийом здійснюється за талонами.

Документи для призначення житлової субсидії приймаються:

1) в «єдиній приймальня громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: пров. Ковальський, 14 (графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.30 до 17.00 год., обідня перерва з 13.00 до 13.30 год.)

2) в приймально-консультаційному пункті в приміщенні ЦНАПу за адресою: вул. Леваневського, 34 (графік роботи: понеділок - четвер з 9.00 до 17.00 год., п’ятниця з 9.00 до 16.00 год. обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.)

Також подати заяву та необхідні документи можна в інший зручний спосіб, зокрема надіславши документи поштою (на адресу: вул. Ярослава Мудрого, 2) або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Додаткові роз’яснення щодо порядку призначення житлових субсидій можна отримати за телефонами «гарячої» лінії»:

(04563)5-85-34; (04563)5-33-25.