Атака клонів: в Одесі на посаду мера претендує житель Білої Церкви

Одеська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 24 кандидати на посаду міського голови міста Одеси.

Серед тих, хто подав заяви про реєстрацію і відповідні пакети документів, є тезки кандидатів у мери Труханова і Філімонова.

Зокрема, виборча комісія зареєструвала кандидатом на посаду Одеського міського голови жителя Білої Церкви Олега Філімонова:

«Зареєструвати кандидатом на посаду Одеського міського голови Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, висунутого обласною організацією партії "Стабільність та справедливість" Філімонова Олега Вікторовича, народився 06.05 1973 р., громадянин України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Слуга народу", безпартійний, проживає в м. Біла Церква Київської області , судимість відсутня, представницький мандат відсутній» - зазначають у Одеській міській територіальній виборчій комісії.

Крім кандидата в мери Одеси з Білої Церкви, ім'я та прізвище якого збігаються з раніше зареєстрованим кандидатом від партії «Слуга народу», тервиборчком також зареєстрував кандидатом на посаду міського голови Філімонова Олега Анатолійовича, висунутого Одеською міською організацією «Студентської партії України», громадянина міста Сміла Черкаської області.

Третього «клона» раніше зареєстрованого кандидата в мери Олега Миколайовича Філімонова тервиборчком зареєстрував, ухваливши постанову №86. У документі вказано, що кандидата на посаду Одеського міського голови Філімонова Вадима Вікторовича висунула Одеська міська організація політпартії "Наша земля". Кандидат у мери народився 03.04.1994 року, громадянин України, освіта професійно-технічна, заступник директора ТОВ "Слуга народу", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня, представницький мандат відсутній.