До уваги білоцерківців: Підприємець з Бородняського району продає в’ялену рибу з ботулізмом

21 серпня на Луганщині жінка, з’ївши в’ялену рибу, захворіла на ботулізм. Працівники Держпродспоживслужби дослідили зразок в’яленого підляща, відібраного в місці придбання і також виявили ботуліністичний токсин.

У зв’язку з цим, в декількох областях України (Полтавська, Харківська, Луганська) в продажу було виявлено в’ялену рибу (лящ, підлящ) з вживанням якої пов’язані випадки виникнення захворювання на ботулізм серед мешканців.

Під час перевірки працівники Держпродспоживслужби встановили, що постачальником (відправником) небезпечної рибної продукції у всіх випадках був ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, про якого відсутня інформація в Реєстрі операторів ринку харчових продуктів. Разом з тим, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, використовував «Декларації виробника» із зазначенням найменування виробника, який зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів у Київській області (Бородянський район, с. Луб’янка), але в товаро – транспортній накладній від ФОП Шипко Я.В. вказана неіснуюча адреса, яка відсутня в с. Луб’янка.

Держпродспоживслужба Київської області направила дану інформацію в правоохоронні органи для перевірки та з’ясування всіх обставин.

Білоцерківців та всіх мешканців Київщини застерігають бути уважними при виборі рибної продукції.