До уваги отримувачів субсидій

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» № 300 від 26.04.2017 р., яка набрала чинності з 01 травня 2017 року, внесені зміни у порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Cубсидія на наступний строк не призначається в разі отримання управлінням соціального захисту населення від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену, понад два місяці заборгованість з оплати послуг.

Субсидія буде призначена, лише після документального підтвердження споживачем сплати заборгованості за відповідні житлово-комунальні послуги або укладення договору про її реструктуризацію.

При наявності такої заборгованості пропонуємо споживачам звернутися до ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» для оформлення договору щодо погашення боргу.

Для оформлення договору щодо погашення боргу звертайтеся за адресами:

  • вул. Сухоярська, 14,
  • вул.Героїв Небесної Сотні,24 оф.208
  • бул. Олександрійський,94 (готель “Рось”,2пов.),
  • вул Леваневського,55 г( магазин “Еней”,2 пов.).

Потрібні документи для оформлення договору щодо погашення боргу:

  1. технічний паспорт на будинок( для приватного сектору),
  2. право власності на квартиру (будинок),
  3. довідка про кількість зареєстрованих осіб,
  4. паспорт та індефікаційний код власника або особи, що звернулась для оформлення договору, зі складу зареєстрованих осіб.

 

Як відомо, промисловий розвиток міста Біла Церква істотно залежить від реконструкції каналізаційних очисних споруд, що сьогодні можливо, якщо скористатися недорогими.

Це дозволить місту створити потужні комунікації, розвинути промисловість, а через п'ять років стабілізувати тарифи на водопостачання та водовідведення.

Джерело