Білоцерківський бізнес перерахував 1,2 млрд. гривень податків до державного бюджету

У січні - липні 2020 року білоцерківські платники податків спрямували до державного бюджету 1,2 млрд грн податків, що на 5,8% більше, ніж у минулорічному періоді.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області.

За словами очільника Білоцерківського управління ГУ ДПС Василя Зеленського, додатково у своє розпорядження територіальні громади отримали 71,7 млн. грн.

Зазначається, що не зважаючи на складні економічні умови для ведення бізнесу, приріст сплати спостерігається по більшості бюджетоформуючих податках. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло 834,5 млн. грн., це на 13,8 млн. грн. більше минулорічного показника.

Платники єдиного податку, сплатили до бюджетів громад 231,1 млн. грн., забезпечивши ріст надходжень до відповідного періоду минулого року на 10,3 % або 21,6 млн. грн. В тому числі: юридичні особи перерахували – 23,7 млн. грн. (+1,6 млн. грн.), фізичні особи – 163,4 млн.грн. (+18,3 млн. грн), сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, – 44 млн. грн. (+1,7 млн. грн.).

Також, за сім місяців поточного року платники податків Білоцерківщини спрямували до місцевих бюджетів 51,1 млн грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 42,3% або 15,2 млн. грн. перевищило минулорічні надходження.