Білоцерківців запрошують долучитися до квесту «Сафарі для громад»

Білоцерківців запрошують долучитися до проєкту «Сафарі для громад», який допоможе перетворити міські проблеми пов’язані із наслідками кліматичних змін на можливості.

Наслідки зміни клімату готують багато викликів для містян. Аномально високі температури повітря скорочують час прогулянок, рясні зливи збивають пішоходів з ніг, промисловий пил в’їдається в очі. Ці та інші екологічні виклики роблять життя у мегаполісах нестерпним. Необхідно шукати рішення, які допоможуть зробити міський простір дружнім і до природи, і до людей.

Зробити цей процес максимально ефективним і цікавим допомагає «Сафарі для громад» — квест, розроблений Лабораторією інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

“Як активні містяни можуть покращити життя в сучасному мегаполісі? Участь у проєкті “Сафарі для громад” може в цьому допомогти. Деяка інформація в лекціях, абсолютно унікальна для жителів наших міст. Дехто може, навіть, і не здогадуватися про причини своїх проблем. А виявляється у природи, вже є прості рішення”, — розказує Микола Глухенький, проджект менеджер Фонду захисту Біорізноманіття України.

Взяти участь у Сафарі може кожен житель Білої Церкви. Це абсолютно безкошковно, цікаво і пізнавально. Програма складається з двох частин — навчальної та практичної.

Навчальна частина, це короткі лекції від експертів практиків про проблеми, які найчастіше зустрічаються у міському просторі. Також вони презентують природоорієнтовані рішення які допоможуть зробити життя в місті комфортним.

Під час практичної частини заплановані короткі прогулянки містом із проблемними локаціями. Правильно визначити проблему і її причини учасникам допоможуть гіди. Разом з експертами та гідами, учасники проєкту беруть участь у створенні проекту природоорієнтованого рішення і презентують його у спільноті Сафарі. А найкращі рішеня, отримають професійну підтримку для їх втілення.

Всі активності відбудуться у післяробочі години 13 та 14 серпня (онлайн), польове дослідження 15 серпня — (офлайн), презентація рішень — 16 серпня у другій половині дня (онлайн).

За підсумками навчання та консультацій учасники отримають сертифікати та готові прототипи проектів природоорієнтованих рішень. Над їх реалізацією можна надалі працювати і брати участь у конкурсах.

Щоб взяти участь у проекті необхідно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3hToOGu.

Довідка: Міське сафарі розроблено Лабораторією інноваційного розвитку Програми розвитку ООН в Україні. Партнером програми у Білій Церкві є благодійна організація Фонд захисту біорізноманіття України.