У Білій Церкві виявленні випадки шахрайства


Невідомі особи, представляючись працівниками водоканалу, приходять до домівок людей під приводом заміни приладів обліку. Розрахуватись пропонують готівкою на місці.
Такий випадок шахрайства трапився по вул. Академіка Вула. Близько 8-30 години в квартиру до громадянки N зайшов невідомий чоловік й представився працівником водоканалу. Повідомив про те, що їй необхідно поміняти лічильник холодної води-вартість послуг 400 грн, новий лічильник він сам купить, встановить та опломбує. Взяв гроші,сказав що зараз купить лічильник й повернеться.

Лише через 2 години потерпіла зрозуміла, що потрапила в тенети шахрая.

Для того, щоб уникнити від злодіянь шахраїв, памятайте: працівникам ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» суворо заборонено брати гроші на руки, оплати здійснюються лише через каси або банківські установи. Крім того, будь ласка, запитуйте посвідчення працівника ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА”! Усі наші працівники мають посвідчення з фото працівника та печаткою підприємства.

Служба безпеки звертається до Вас з проханням у випадку, коли невідомі нав’язують подібні послуги і, при цьому, називають себе «представниками Білоцерківводи», записувати їхні контактні дані і повідомляти Товариство за тел.: 30-96-83
Будьте уважні, захистить своє майно від шахраїв!

Джерело