У Білій Церкві зафіксували випадок фальсифікації грошей

 

Вчора патрульні Білої Церкви зіткнулись з випадком підробки грошових коштів. Потерпіла, що здійснювала торгівлю на ринку, повідомила інспекторів, що перераховуючи касу вона помітила, що одна із купюр сумою в 500 гривень з ознаками підробки – купюра без захисних елементів та мала вигляд, немов би просто надрукована на кольоровому принтері.

Жінка пригадала, що один з клієнтів розрахувався грошовими коштами номіналом по 500 грн, загальна сума становила 1500 грн. Продавчиня поспішала й поклала гроші до гаманця, не перевіривши купюри на оригінальність.

Продовження цієї події банальне – на місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка встановлюватиме всі обставини справи та розшукуватиме ймовірного фальсифікатора. Та, проявивши хвилинку уважності, цієї ситуації можна було б уникнути.

Друзі, будьте обачні, не потрапляйте в оману ймовірних шахраїв. Краще зайвий раз пересвідчитись в оригінальності всіх грошових коштів, що потрапляють до вас. Бережіть себе та не потрапляйте до рук шахраїв та фальсифікаторів.