Розбійний напад. Слідство, яке триває з серпня.

 Як повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції, розслідуванням було встановлено, що в серпні цього року підозрювані в одному з месенджерів групи зробили оголошення про продаж квадроциклу за заниженою ціною. Далі сторони домовилися про зустріч в місті Біла Церква, під час якої застосували до потерпілого силу та заволоділи грошовими коштами, після чого з місця злочину зникли.

Після встановлення та затримання молодиків, їх дії було кваліфіковано за ч.2 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України, а згодом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Однак, надалі, в результаті оскарження вказаного запобіжного заходу підозрюваним апеляційною інстанцією було змінено запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

18 жовтня 2019 року при продовженні строків розслідування, слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області відмовив в задоволенні клопотання сторони обвинувачення щодо застосування підозрюваним запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.

Поліція звертається до всіх з проханням, хто став свідком чи очевидцем цього розбійного нападу або кому відомі факти чи обставини інших подібних дій, звернутися до Білоцерківського відділу поліції.