Перевірка комунальних закладів міста

Цей відділ перевірятиме виконавчі органи Білоцерківської міськради, заклади, установи, підприємства та організації, що перебувають у комунальній власності територіальної громади.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Під час внутрішнього контролю та аудиту перевірятиметься використання об’єктами контролю комунальних ресурсів (майна, коштів, іншої комунальної власності), оцінка ефективності їх господарської діяльності, виявлення і запобігання в ній недоліків, що перешкоджають законному, ефективному та результативному використанню комунальних ресурсів.

Передбачається, що проводитимуться планові та позапланові перевірки. Про проведення планової перевірки відділ внутрішнього контролю та аудиту повідомлятиме об’єкт контролю, про позапланові – ні.

Планова  перевірка розпочинатиметься не раніше, ніж через 10 календарних днів після отримання повідомлення об’єктом контролю.

Відділ проводитиме перевірки  відповідно до затвердженого плану перевірок та на підставі розпоряджень міського голови, рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради.  Планові перевірки  також мають погоджені заступником міського голови  та затверджені міським головою.