Школа №10: продали за безцінь, перепродають у 5 разів дорожче

 

Депутати Білоцерківської міськради прийняли рішення щодо продажу приміщення колишньої школи №10, що знаходиться по вулиці Рибна, 3, під час 55-ї сесії. Вже тоді деякі депутати наголошували на занижченій вартості майна та наполягали на приверненні уваги поліції до знищення приміщення колишньої школи. Нагадаємо, за останні декілька років приміщення школи зазнало понад 10 підпалів.

«Я пропоную міському голові Дикому Геннадію Анатолійовичу дати протокольне доручення керівнику КП" Муніципальна варта ", а також звернутися до начальника поліції нашого міста, щоб привернути увагу служб охорони і правопорядку на даний об'єкт комунальної власності, який навмисно знищується кримінальними особами для зменшення його вартості», - заявляв депутат Мартинюк Сергій Іванович під час засідання 55-ї сесії.

Аукціон було відкрито 19 червня 2019 року та закрито 10 липня 2019 року. За результатами аукціону, комунальну власність було продано за 2 млн. грн. Забарному Олександру Олександровичу. Варто зазначити, що участь у аукціоні брало декілька осіб. Один з учасників пропонував 20 млн. грн. за приміщення школи, втім, міська рада йому відмовила та віддала перевагу учаснику, який запропонував у 10 разів меншу суму.

Результати торгів було оприлюднено у системі Prozorro:

Як не дивно, наразі це ж приміщення перепродають через агенцію нерухомості. Тепер вартість будівлі колишньої школи №10 складає 400000 $ (10 млн. грн.), що на 8 млн. грн. дорожче тієї суми, за яку її продала міська рада.