Школа з інтерактивною панеллю. Довгоочікуване оновлення

 У минулому році, після презентації освітянам Білої Церкви інтерактивної панелі, міською владою було розглянуто фінансові можливості щодо придбання даного оснащення для загальноосвітніх закладів. Як результат — в міському бюджеті на 2019 рік виділено кошти в сумі близько 600 тис. грн.

Вартість однієї інтерактивної панелі складає 118 тис. грн. З 01 вересня ц.р. такі панелі вже працюють у п’яти міських школах, а саме:

загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 5

спеціалізована школа І – ІІІ ступенів  № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

спеціалізована школа І – ІІІ ступенів  № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб"

спеціалізована природничо-математична школа І – ІІІ ступенів  № 16 ім. М.О.Кириленка.

 

Інтерактивна панель поєднує в собі функції проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета, телевізора. Така панель дозволяє значно спростити та зробити цікавішим  процес навчання для учнів, а вчителям дає змогу застосовувати більший спектр можливостей під час підготовки до уроків. Вчитель тепер може не тільки опрацьовувати звичні підручники, завантаживши їх до пристрою, але й створювати власні уроки – з тестами, додатковою пізнавальною інформацією і навіть елементами гри. Викладання особливо складних дисциплін може стати простішим та зрозумілішим завдяки можливості ознайомлення з тими чи іншими об’єктами у форматі 3D, тобто моделі тривимірного простору, – з необхідним аудіо- та відеосупроводом, перекладом певних термінів та понять на інші мови тощо. І, нарешті, таку інтерактивну панель можна використовувати як звичайну дошку, яка не потребує використання ані крейди, ані маркерів, крім того, вона має антивандальні властивості.