Наркотичні речовини в кишенях

 Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Білої Церкви:

суботу близько 13-ї години під час патрулювання вулицею Революції охоронці порядку зупинили чоловіка, який побачивши інспекторів поліції, різко змінив напрямок руху та прискорився. Під час спілкування, останній повідомив, що має при собі у лівій задній кишені штанів згорток паперу з порошкоподібною речовиною білого кольору. Зі слів громадянина, це метадон.

Того ж дня, через годину по вулиці Кожедуба поліцейські взводу тактико-оперативного реагування (ТОР) зупинили громадянина за порушення ПДР, а саме – рухався на мопеді без мотошолома. Під час спілкування поліцейські помітили, що у чоловіка присутні характерні ознаки алкогольного сп’яніння (запах з порожнини рота, порушення координації рухів). Порушник зізнався, що вживав коньяк перед тим, як сісти за кермо. В додачу до цього, він повідомив, що має при собі наркотичну речовину – амфетамін.

Наступного дня, вночі, по вулиці Осипенка охоронці порядку спинили підозрілу особу, яка при появі службового авто – різко пришвидшила ходу і закрокувала в протилежний бік від патрульних. Під час бесіди хлопець зізнався, що має при собі наркотичні речовини.

В результаті усіх подій на місце викликали слідчо-оперативну групу"