БезТБ

 На розгляд 68 сесії БМР планували винести питання про створення комунальної телерадіокомпанії «Місто» на базі місцевого білоцерківського радіо. Це вже шоста спроба. І знову - невдача

«Змінено порядок призначення складу редакційної ради телеканалу. Від Білоцерківської міської ради зокрема буде входити міський голова та заступник міського голови, а від колективу підприємства – два представники. Всього чотири особи. Директор телерадіокомпанії призначається і звільняється міською радою», – зазначив Сергій Постівий, керуючий справами, під час обговорення проекту рішення на спільному засіданні депутатських комісій. Депутат Володимир Бабенко тут же йому відповів: «Якщо буде такий проект рішення, то міського голову треба призначити директором цього телебачення і генеральним продюсером за сумісництвом. Якщо ми залишимо так як є, то це буде приватне телебачення. Ми допускаємо, що міський голова може входити в редакційну раду, але потрібно включити ще й представника від депутатського корпусу та від Громадської ради при виконкомі м. Біла Церква».

Очевидно, підтримки серед депутатського корпусу немає, а тому на початку засідання міський голова Геннадій Дикий запропонував питання зняти з розгляду. Отже, у міського голови наразі залишається можливість звернутися до мешканців міста через нині існуючі газети, радіо та телеканал «Крокус». Головне не проводити закриті зустрічі для окремих журналістів, а бути відкритим для всіх.
До речі, редакція газети «Тиждень» звернулася до мера із письмовим запитом, чому він не пускав 14 березня на зустріч зі ЗМІ журналістів газети «Тиждень», сайту БЦ News та ТРК «Крокус». Отримали таку відповідь: «Відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 19, п. 4 ч. 1 ст. 22 «Про доступ до публічної інформації» вхідний документ не є запитом на інформацію, оскільки документ, який хоч і названий запитом та містить посилання на ЗУ «Про доступ до публічної інформації», не містить прохання надати певну інформацію чи документ».
Одним словом, як не питай Геннадія Дикого, чому він не проводить прес-конференцій, відповіді не отримаєш.