Змагання кращих серед кращих

14 липня відбувся змагання – Чемпіонат України з триатлону та Кубок міста Білої Церкви з триатлону

 

Дані змагання були проведені вже всьоме, і щороку в них беруть участь дедалі більше учасників. Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад 250 учасників із різних областей України – Київської, Львівської, Житомирської, Запорізької, Черкаської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, міст Київ, Біла Церква та ін.

Триатлон – непростий, але цікавий олімпійський вид спорту, потребує неабиякої фізичної підготовки та витривалості. Охоплює три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. Тож під час змагань спортсмени долали три дистанції – плавання (750 м), велогонку – 20 км та біг – 5 км.

У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових категорій – від 18 до 70+.

Першими дистанцію долали спортсмени-любителі, після них – професіонали, представники групи еліт, до якої увійшли чемпіони України та призери чемпіонатів України, учасники міжнародних змагань, чемпіони світу та Європи.

За словами організаторів, для проведення змагань у Білій Церкві є всі необхідні складові: поряд розташовані водойма, велосипедна та бігова траси.

Спортивне дійство видалося видовищним та масовим святом, яке подарувало чимало позитивних емоцій всім учасникам – як спортсменам, так і вболівальникам. Вони, до речі, активно підбадьорювали триатлоністів на кожному відрізку дистанції – гучними оплесками, банерами, словами підтримки.

Таким чином, у змаганнях з триатлону кращі результати показали такі спортсмени.

Серед жінок у віковій категорії 45-49 років :

1 місце – Тетяна Григор’єва (результат – 01:20:19)

2 місце – Юлія Ястребова (результат – 01:22:57)

У віковій категорії 40-44 роки:

1 місце – Ірина Василевська (01:14:51)

2 місце – Тетяна Польова (01:25:45)

У віковій категорії 35-39 років:

1 місце – Наталія Мацупко (результат – 01:04:34)

2 місце – Наталія Колосок (результат – 01:20:09)

3 місце – Юлія Білоус (01:21:16).

У віковій категорії 16-34 роки серед жінок кращі результати показали:

1 місце – Анна Ведмеденко (01:08:38)

2 місце – Аліса Колпакчи (01:11:16)

3 місце – Яна Полях (01:12:30).

Серед чоловіків у віковій категорії 65+ нагороди здобули:

1 місце – Дмитро Малиновський – (01:30:13)

2 місце – Володимир Убийвовк (01:42:25).

У віковій категорії 60-64 роки трійка кращих визначилася в такому складі:

1 місце – Анатолій Галецький (01:12:30)

2 місце – Олександр Пивовар (01:14:48)

3 місце – Віктор Пилипенко (01:21:03).

У віковій категорії 55-59 років серед чоловіків перемогли:

1 місце – Володимир Рябов (01:04:56)

2 місце – Юрій Махогонов (01:09:16)

3 місце – Петро Гавриленко (01:15:57).

У віковій категорії 50-54 кращі результати у таких спортсменів:

1 місце – Олександр Білоус (01:02:48)

2 місце – Андрій Сорохан (01:03:17)

3 місце – Леонід Муравський  (01: 09:30).

У віковій категорії 45 – 49 до трійки кращих увійшли:

1 місце – Андрій Ястребов (01:03:50)

2 місце – Валентин Луцишин (01:07:10)

3 місце – Юрій Синюков (01:07:28).

У віковій категорії 40-44 перемогли:

1 місце – Максим Бугаєв (01:07:19)

2 місце – Антон Юрковський (01:10:46)

3 місце – Олег Вернигора (01:12:34)

У віковій категорії 35-39 кращими виявилися:

1 місце – Костянтин Вичканов (01:00:03)

2 місце – Олександр Мордасов (01:01:17)

3 місце – Максим Семенько (01:03:07).

Трійку першості у віковій категорії 16-34 розділили:

1 місце – Олександр Хадико (00:59:13)

2 місце – Олександр Осипчук (01:03:43)

3 місце – Роман Зонов (01:05:06).

У такому виді програми, як естафета, кращі визначилися у такому порядку:

1 місце – збірна команда «Арсенал» (00:57:08)

2 місце – збірна команда «Ельбрус» (01:01:13)

3 місце – збірна команда «Аеростар» (результат – 01:01:56)

У чемпіонаті України серед молоді U23 (жінки) кращі результати показали:

1 місце – Софія Прийма (01:01:54)

2 місце – Валентина Молчанець (01:04:11)

3 місце – Каріна Євтушенко (01:04:23)

У чемпіонаті України серед молоді U23 (чоловіки) трійку лідерів очолили:

1 місце – Олексій Астаф’єв (00:55:11)

2 місце – Валентин Марієвський

3 місце – Сергій Костенко.

У категорії еліт серед жінок до вісімки кращих увійшли:

1 місце – Софія Прийма (01:01:54), м.Львів.

2 місце – Маргарита Крилова (01:02:36)

3 місце – Анна Абдулова (01:03:27)

4 місце – Олександра Кохан (01:03:35)

5 місце – Марина Соколова (01:03:43)

6 місце – Валентина Молчанець (01:04:11)

7 місце – Даша Федченко (01:04:18)

8 місце – Каріна Євтушенко (01:04:23).

У категорії еліт серед чоловіків до десятки кращих увійшли:

1 місце – Єгор Мартиненко (00:53:31), м.Житомир.

2 місце – Сергій Курочкін (00:54:06)

3 місце – Олексій Астаф’єв (00:55:11)

4 місце – Юліан Дем’янов (00:55:29)

5 місце – Валентин Марієвський (00:55:38)

6 місце – Іван Меншиков (00:56:01)

7 місце – Антон Вітолін (00:56:08)

8 місце – Іван Іванов (00:56:26)

9 місце – Сергій Костенко (00:56:46)

10 місце – Денис Кирилович (00:57:02)

Усі переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами, а абсолютні переможці змагань – також почесними кубками Білої Церкви.