Юристконсульт-шахрайка привласнила 90 тис.грн.

На Київщині розглядають справу шахрайки-юрисконсульта
29-річна юрисконсульт приватного підприємства, що в Білоцерківському районі, протягом трьох років ошукувала місцевих жителів та привласнила близько 90 тисяч гривень. Це сума, яку на даний час вдалось довести органами досудового розслідування, але реальна сума грошей, якими заволоділа жінка значно більша.
Аферистка ошукувала громадян різними способами, як приклад, «допомагала» їм у переоформленні спадщини, бралася за видачупайових коштів, коштів за оренду земельних ділянок та надавала інші послуги, за які вона отримувала гроші.
Місцеві мешканці та колеги по роботі їй довіряли, тому коли вони віддавали їй гроші та документи, то сподівалися на її порядність, але натомість вона витрачала ці кошти на власний розсуд. 
Коли ж на підприємство почали звертатися люди з проханням повернути документи або кошти – запідозрили неладне. Офіційно із заявами до поліції звернулися семеро потерпілих, вік яких коливається від 32 до 55 років.
За фактами підроблення документів та шахрайства поліція відкрила кримінальні провадження. Вину аферистки доведено, їй повідомлено про підозру, справу направлено до суду.

Повідомив на своїй сторінці на Facebook Г.Мельниченко