Ревізія в театрі Саксаганського, порушень на 603 тис. грн.

Матеріальної допомоги на понад 530 тис. грн зайво виплатили працівникам театру ім. П.К. Саксаганського в Білій Церкві.

     Фахівці Північного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського» (м. Біла Церква). Ревізія охопила період з 01.01.2014 по 31.03.2017.

    За результатами контрольного заходу встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму майже 603 тис. грн. Як з’ясували державні аудитори, окремим працівникам театру виплачували матеріальну допомогу у завищеному розмірі – більш як один посадовий оклад на рік. Через це збитки Київського обласного бюджету склали майже 532 тис. грн.  

Крім того, посадові особи підприємства не вживали заходів для своєчасного повернення суб’єктом господарювання безоплатно орендованого майна (мультимедійного обладнання), через що збитки театру становили понад 54 тис. грн. Серед інших порушень, які виявили державні аудитори, було встановлено безпідставне (без підтвердних документів) відшкодування витрат на проживання та проїзд у громадському транспорті працівників театру, які перебували в службових відрядженнях, а також списання пального на службовий автотранспорт, використаний у вихідні та святкові дні без розпорядчих документів.

 Також під час ревізії не було підтверджено оплачених театром послуг робіт ТОВ «Тетралекс» з ремонту водозливної системи.

За результатами ревізії керівництву театру надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних у порушеннях посадових осіб. Матеріали ревізії направлено для розгляду та прийняття відповідного рішення до Білоцерківського МРВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби